Piezvanīt mums
+371 63681234
Darba laiki
Pr.-Pt. 8:00-17:00
PAR MUMSPAKALPOJUMIPROJEKTISERTIFIKĀTIKONTAKTI

Labākais rezultāts ir tāds, kas apmierina pasūtītāju

PASŪTĪT KONSULTĀCIJU
Gandrīz jau 30 gadus elektrotehnikas nozarē un ir 100 realizēto projektuPAR UZŅĒMUMU

No projekta līdz gatava objekta nodošanai ekspluatācijā

Sagatavošanas posms

Noformulējiet nepieciešamo uzdevumu. Nav obligāti, sākuma posmā, sīkas detāļas un nianses. Piedāvājiet vispārīgo koncepciju, Jūsu redzējumu par situāciju, kā arī vēlamo rezultātu un termiņus. Īpašu uzmanību prasa budžeta izstrāde.

Elektromontāžas darbi

Pēc projekta sākotnējās saskaņošanas, izstrādājam un parakstām tehnisko uzdevumu, pēc kura jau izveidojam projekta dokumentāciju un izpildam visus plānotus darbus. Neizslēdzam korekcijas veikšanu dokumentos un piestrādes.

Objekta nodošana pasūtītājam

Labprāt padalāmies ar prieku jauna projekta palaišanā ar pasūtītāju. Bet visiem ir nepieciešams nepārtraukts darbs. Tāpēc rūpīgi saskaņosim garantijas saistības un turpmāko tehnisko atbalstu.

Apspriedīsim Jūsu piedāvājumus un nosacījumus

Nokoncentrējāties uz savām profesionālajām vajadzībām. Atstājiet mums nepieciešamo mērķu sasniegšanas izstrādes veidu un metožu elektrotehnikā, automātikā un elektronikā.

Tehnoloģijas

Ne vienmēr un ne visur ir derīgi topošie izstrādājumi tehnoloģijās. Veiksmīgu risinājumu ieķīlāšana saprātīgā progresā un reālo ražošanas prasību kombinācijā.

Partneri

Mēs uzskatam,ka uzticība partnerībā tiek veicināta uz savlaicīgas savu pienākumu izpildes, balstoties uz tehnisko dokumentāciju un savlaicīgu mūsu pakalpojumu apmaksu.

Dokumenti

Kopš pirmā kontakta ar pasūtītāju mēs uz papīra fiksējam idejas pārveidošanas procesu uz darba tehnoloģisko procesu. Mēs nenožēlojam laiku dokumentu noformēšanai.

Rezultāts

Noņemam visas šaubas attiecīgi izstrādes gala rezultātu. Prototipēšana un rūpīgi izstrādāts Tehniskais uzdevums ir panākumu ķīla.

Iespējas

APSPRIEST PROJEKTU

Ko Jūs sagaidāt?

Iedomājāties, ka kāds cits domā par Jūsu darba nepārtrauktību un nekavējoties steidzas palīgā, ja rodas strāvas padeves pārtraukumi, automātisko līniju apstāšanās, svarīgu tehnoloģisko mezglu un citu problēmu ar elektrību un automātiku gadījumā.

Elektrotehnisko ierīču, elektronikas un automātikas uzstādīšana un apkalpošana, programmēšanas pakalpojumi.Videonovērošanas, ugunsgrēka izziņošanas un apsardzes signalīzācijas sistēmu projektēšana, uzstādīšana un apkalpošana.Zemsprieguma (līdz 1000 kW) vadības skapju projektēšana, izgatavošana, montāža un apkalpošana.Ventilācijas un kondicionēšanas sistēmu projektēšana, montāža un modernizācija.Gāzes apkures iekārtu un siltumsūkņu (VIESSMANN, BOSCH) uzstādīšana un apkalpošana.

Klienti

Jūs esat laba uzņēmuma rokās

250 uzņēmumi uzticas SIA „MC Communication” savus elektrotīklus un mieru.

MŪSU PROJEKTI
SKATĪT VAIRĀK

Sasniegumi

Mēs rūpīgi glabājam uzņēmuma tradīcijas un demonstrējam stabilu rādītāju pieaugumu.

2658Izpildīto projektu
230Objektu apkalpošanā
16Pakalpojumu veidu
12Speciālistu

Partneri

Nozares autoritārie līderi.

Ilgu gadu gaitā atlasījām labākus ierīču un komplektējošo detāļu ražotājus. Garantijas no ražotāja nododam saviem klientiem un uzņemamies jebkurus bojājumus ar elektrotīkliem vai ierīču bojājumiem.

par uzņēmumu

SIA „MC Communication” ir plaša profila elektrotehniskais uzņēmums, kas nodarbojas ar projektēšanu, montāžu, transportēšanu, ekspluatāciju un projektu uzraudzību Latvijas un citu valstu teritorijā.

Aktuālais darbs

Rīgas osta; ogles termināla automātika2020.gada 8.jūnijs

Informācija

Vēsture
Komanda
Pakalpojumi
Sertifikāti
Klienti
Partneri
Misija
Karjera

Kontakti

Adrese:

Tārgales iela 12, Ventspils, Latvija, LV-3602

Atbalsts 24/7

+371 29720224
+371 28463364

Ofisa:darba laiks

Pirmdiena-Piektdiena: 08:00-17:00 Sestdiena, Svētdiena: brīvs

E-pasts:

Sekretāre:office@mc-com.lv
tehniskā nodaļa:office@mc-com.lv
Vadība:office@mc-com.lv
Noteikta darba nodrošināšanai šī mājas lapa izmanto cookie failus atbilstoši mūsu konfidencialitātes politikai Konfidencialitātes politika . Lai apstiprinātu savu piekrišanu, vienkārši turpiniet skatīties un ignorējiet šo paziņojumu.✕ Aizvērt