Piezvanīt mums
+371 63681234
Darba laiki
Pr.-Pt. 8:00-17:00
GALVENĀPAR MUMSPAKALPOJUMIPROJEKTISERTIFIKĀTIKONTAKTI

Elektroinstalācijas sistēmas

Veiksmes garantija – visu ķēžu elektropadeves nepārtrauktība.UZRAKSTĪT MUMS
Sistēmas dizains
Automatizācijas sistēmas
Ēku vadības sistēmas (BMS)
Elektroinstalācijas sistēmas
Pārvaldības un kontroles sistēmas
Radio novērošanas sistēmas
Drošības sistēmas

Elektroinstalācijas sistēmas

Vairākie faktori ietekmē elektroaprīkojuma darba drošību un stabilitāti: laika apstakļi, cilveciskais faktors, iekārtu nolietojums un izeja no ierindas, montāžas kvalitāte un iekārtu pieslēgšana, barojoša tīkla kvalitāte. Tāpēc ierīces elektroietaišu sistēmās jābūt aizsargātiem ar speciālu aizsardzības pasākumu organizēšanu - zibensaizsardzība, pārsprieguma aizsardzība, iekārtas elektroenerģijas pārpalikumu kompensēšanai barojošos tīklos utt.

Pareiza rūpniecisko ēku, iekārtu un dzīvojamo māju elektroapgādes organizēšana ir vissvarīgākais mūsdienu elektroapgādes uzdevums. Gan visa kompleksa, gan atsevišķu iekārtu darbība ir atkarīga no barošanas tīkla kvalitātes. No strāvas daļu kvalitātes ir atkarīgs paša uzņēmuma vai ēkas drošības līmenis kopumā. Lasīt vairāk

Mūsu uzņēmuma speciālistiem ir ilggadēja pieredze projektēšanā, diagnostikā, uzstādīšanā, dažādas grūtības pakāpes elektroierīču remontā un modifikācijā. Nepieciešamības gadījumā nodrošinājam ar speciāliem lēmumiem īpašiem klimatiskajiem un ekspluatācijas nosacījumiem.

Nodrošināsim visu nepieciešamo elektroprocesu maksimālo nepārtrauktību.

par uzņēmumu

SIA „MC Communication” ir plaša profila elektrotehniskais uzņēmums, kas nodarbojas ar projektēšanu, montāžu, transportēšanu, ekspluatāciju un projektu uzraudzību Latvijas un citu valstu teritorijā.

Aktuālais darbs

Rīgas osta; ogles termināla automātika2020.gada 8.jūnijs

Informācija

Vēsture
Komanda
Pakalpojumi
Sertifikāti
Klienti
Partneri
Misija
Karjera

Kontakti

Adrese:

Tārgales iela 12, Ventspils, Latvija, LV-3602

Atbalsts 24/7

+371 29720224
+371 28463364

Ofisa:darba laiks

Pirmdiena-Piektdiena: 08:00-17:00 Sestdiena, Svētdiena: brīvs

E-pasts:

Sekretāre:office@mc-com.lv
tehniskā nodaļa:office@mc-com.lv
Vadība:office@mc-com.lv
Noteikta darba nodrošināšanai šī mājas lapa izmanto cookie failus atbilstoši mūsu konfidencialitātes politikai Konfidencialitātes politika . Lai apstiprinātu savu piekrišanu, vienkārši turpiniet skatīties un ignorējiet šo paziņojumu.✕ Aizvērt