Piezvanīt mums
+371 63681234
Darba laiki
Pr.-Pt. 8:00-17:00
GALVENĀPAR MUMSPAKALPOJUMIPROJEKTISERTIFIKĀTIKONTAKTI

Mūsu darbs

Liksim kustēties jebkādiem mehānismiemPAR UZŅĒMUMU

MĒS LEPOJAMIES AR MŪSU DARBU

Šeit ir parādīti laikietilpīgākie un nozīmīgākie mūsu pabeigtie projekti. Lielāka daļa partneru turpina sadarboties, pamatojoties uz tehnisko atbalstu, konsultācijām vai pakalpojumiem. Mēs priecāsimies par jauniem projektiem!

2018.-2020.gads būvniecības projekts Universālais ģenerālo un beramkravu pārkraušanass komplekss Rīgas ostā, Krievu salā Zīla ielā 25, Rīga, LV-1007.

Sīkāk...

2020.gads vārtu automātikas diagnostika un remonts uzņēmumā SIA Ventspils lidosta.

2017.gads – noliktavas elektroapgādes tīkls, apgaismojums, tehniskā aprīkojuma elektroapgāde un automātika, iekšēja ugunsdzēsības ūdensvada automatizācijas sistēma būvniecības projektā „Graudu pārkraušanas un uzglabāšanas specializētā terminālā modernizēšana un paplašinašana Ventspils brīvostā uzņēmumā AS VENTSPILS GRAIN TERMINAL.

Sīkāk...

2016.gads SIA "Ventspils nafta" termināls tehniskā projekta izstrāde „Avārijas apturēšanas un aizbīdņu aizvēršanas sistēmas izveide estakādē, butanizācijas mezglā un tehnoloģisko sūkņu stacijā” izstrāde;

 • Datu apmaiņas uzlabošana cisternvagonu iekraušanai estakādē;
 • procesa kontrolieru pārslēgšana;
 • kolektoru ventilācijas sistēmas izstrāde;
 • pārspiediena aizsardzības izveide visu cauruļvadu balstos.
 • 2010.-2014.gads darbu komplekss uzņēmumā AS Liepājas Metalurgs.

 • Liešanas celtņu nr.1 un nr.2 modernizācijas darbi, tai skaitā liešanas celtņu demontāža un montāža;
 • kabeļu ieklāšana un instalācijas darbi;
 • elektroskapju un operatora kabīnes montāžas darbi;
 • projektēšana un dokumentācija.
 • Sīkāk...

  Kopš 2014.gada pašvaldības SIA Ventspils Siltums ieregulēšanas darbi; šķeldas transportiera ķēdes vadības sistēmas uzstādīšana; pacēlāja remonts; ugunsdzēsības un apsardzes signalizācijas uzstādīšana; katlu mājas automātizētās kontroles un vadības sistēmas, vizualizācijas un ugunsgrēka trauksmes sistēmas ikmēneša apkalpošana un remonts.

  Kopš 2013.gada automātiskā ugunsdzēsības aprīkojuma tehniskā apkalpošana, ugunsgrēka signalizācijas reglamenta darbi, gaisa kondicionieru apkalpošana pašvaldības uzņēmumā SIA Ventspils Reiss.

  Sīkāk...

  2013.gads vadības paneļa piegāde, uzstādīšana un apkalpošana uzņēmumā {SIA Olimpiskais centrs Ventspils^tb}.

  Sīkāk...

  Kopš 2011.gada tehniskā apkalpošana; kondicionēšanas iekārtu piegāde un uzstādīšana; konveijera svaru uzstādīšana un pieslēgšana pie esošas automatizācijas sistēmas, nodošana ekspluatācijā un verificēšana; elektroinstalācijas darbi, videonovērošanas sistēmas uzstādīšana uzņēmumā AS BALTIC COAL TERMINAL.

  Sīkāk...

  YO FERTILOG Kravu pārkraušanas operators Somijā, kas specializējas minerālmēslojumu pārkraušanā. Esošās jaudas ļauj pārkraut līdz 2 miljoniem tonnu dažādu minerālmēslojumu gadā.

  Sīkāk...

  Ventspils brīvosta ir dziļūdens osta Ventspils pilsētā, Latvijā, Baltijas jūras austrumu piekrastē. Pēc kravu apgrozījuma tas ir otra lielākā osta Latvijā un viena no lielākajam Baltijas jūrā. Nesasalst visu gadu.

  Sīkāk...

  Kopš 2011.gada AS „KĀLIJA PARKS” automātisko un telekomunikāciju iekārtu tehniskā apkalpošana un remonts; videonovērošanas sistēmas projektēšana, piegāde un uzstādīšana; radiovadības ierīču projektēšana un uzstādīšana uz kuģu iekraušanas mašīnas; konveijera svaru izgatavošana, uzstādīšana uz kuģu iekraušanas mašīnām; radiovadības ierīču projektēšana un uzstādīšana uz kuģu iekraušanas mašīnām; konveijera svaru izgatavošana, uzstādīšana un ieregulēšana uzņēmumā AS KĀLIJA PARKS.

  Sīkāk...

  Tehniskā apkalpošana uzņēmumā AS VENTSPILS TIRDZNIECĪBAS OSTA.

  Kopš 2014.gada reglamenta un remonta darbi uz vilcējiem, avarijas izziņošanas sistēmas projektēšana un uzstādīšana uzņēmumā AS PKL Flote.

  IZVIETOT PIETEIKUMU

  par uzņēmumu

  SIA „MC Communication” ir plaša profila elektrotehniskais uzņēmums, kas nodarbojas ar projektēšanu, montāžu, transportēšanu, ekspluatāciju un projektu uzraudzību Latvijas un citu valstu teritorijā.

  Aktuālais darbs

  Rīgas osta; ogles termināla automātika2020.gada 8.jūnijs

  Informācija

  Vēsture
  Komanda
  Pakalpojumi
  Sertifikāti
  Klienti
  Partneri
  Misija
  Karjera

  Kontakti

  Adrese:

  Tārgales iela 12, Ventspils, Latvija, LV-3602

  Atbalsts 24/7

  +371 29720224
  +371 28463364

  Ofisa:darba laiks

  Pirmdiena-Piektdiena: 08:00-17:00 Sestdiena, Svētdiena: brīvs

  E-pasts:

  Sekretāre:office@mc-com.lv
  tehniskā nodaļa:office@mc-com.lv
  Vadība:office@mc-com.lv
  Noteikta darba nodrošināšanai šī mājas lapa izmanto cookie failus atbilstoši mūsu konfidencialitātes politikai Konfidencialitātes politika . Lai apstiprinātu savu piekrišanu, vienkārši turpiniet skatīties un ignorējiet šo paziņojumu.✕ Aizvērt